KING BILLY's REPUBLIC

For whatever it's worth

Senf nach der Mahlzeit

„Viel, sehr viel mehr, wie eine anständige Frau, Bettina. Eine Dame, die weiß, was sie nicht wissen darf, obwohl sie es weißt.“

Und jetzt, Wilhelm?”

„Wie die Engländer sagen, ‘The proof is in the eating of the pudding”

-o-o-o-

FAZ: http://www.faz.net/aktuell/gesellschaft/menschen/niederlande-die-entfesselte-monarchin-12043988.html
Plaatje: http://www.augsburger-allgemeine.de/panorama/Koenigin-Beatrix-auf-Stadtrundfahrt-id14700366.html

Advertentie

8 Reacties op “Senf nach der Mahlzeit

  1. Henk 29 januari 2013 om 22:42

    De geschiedenis herhaalt zich. ( voor een deel )
    grH

  2. King Billy 30 januari 2013 om 01:03

    Met het verschil dat de President gedwongen werd af te treden.

  3. Aad Verbaast 30 januari 2013 om 02:09

    Hij is toch wel de kroonkurk op haar werk.

  4. artafterallart 30 januari 2013 om 06:15

    Heel wat poppenkasten zijn nu hun dwergkoningin kwijt, King Billy
    Dat beseffen de mensen-in-het-land niet.
    Overigens, het moet voor jou en je vrouw ook een klap zijn,
    Nooit meer kunnen aanzitten bij de diners in de stallen van het Paleis Noordeinde, waar jullie de paarden consumeerden van de voorgaande Prinsjesdag.
    Van de a.s. KWA kun je hooguit nog een uitnodiging verwachten voor een borrel met alle waters uit de wingebieden waar hij geprobeerd heeft illegaal een vakantiehuisje te laten bouwen.
    Aan de andere kant kan dat ook weer een troost voor jullie zijn.
    Met oprechte deelneming,
    Marius van Artaaa

  5. King Billy 30 januari 2013 om 12:20

    Of de derde ster boven de goudgalons.

  6. Aad Verbaast 30 januari 2013 om 12:28

    Maxima weet in ieder geval waar ze mosterd vandaan haalt:
    http://www.rtl.nl/components/actueel/rtlnieuws/2013/01_januari/30/binnenland/Maxima_enorme_eer_om_schoonmoeder_op_te_volgen.xml
    Maxima die zegt haar schoonmoeder op te volgen??
    Slip of the tongue en een “Beetje dom” van Maxima.
    Maar geeft wel even weer hoe de verhoudingen liggen in het toekomstig kookhuis. 🙂

  7. King Billy 30 januari 2013 om 12:31

    Verklaar mij de redenen waarom Wulff moest aftreden vanwege gerommel met een hypotheek door zijn vrouw, een paar declaraties en vliegreisjes en PWA kan aanblijven nadat hij zijn schoonvader m.b.v. een brief van Videla in bescherming nam en bijvoorbeeld in zee ging met een omstreden bouwprojekt in Mozambique voor een zomerverblijf. Nog niet gesproken over de afbraak van twee gebouwen op zijn landgoed in Wassenaar.

  8. artafterallart 30 januari 2013 om 15:41

    @King Billy
    Simpel: in de constitutionele monarchie is de parlementaire democratie het haasje als men meent dat een lid van het k-huis die zich niet aan de wet houdt, zich voor rechter moet verantwoorden; zie de wijze waarop Joop d. U. met Bernhard Steekpenning omging en hoe Marcel v. D. dat maar te slikken had.

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

%d bloggers liken dit: