KING BILLY's REPUBLIC

For whatever it's worth

Big Brothers are watching us, our computers & our electronic data traffic

 

    Obama realiseert de vierde regeerperiode van Bush, terwijl hij Bush ooit beschuldigde van het negeren van de Grondwet.

Bluffdale, Utah, USA, militair terrein, het nieuwe NSA computercentrum, “Intelligence Community Comprehensive National Cybersecurity Initiative Data Center”, waar alle mogelijke communicatie kan worden bespioneerd. Herfst 2013 operationeel

 ——–

Eén van de 17 Amerikaanse veiligheidsdiensten, NSA, hoofdkantoor, 40.000 medewerkers, budget tussen acht en tien miljard dollar per jaar

Meer lezen?

Klokkenluider NSA operaties bekend.

“Over the next three years, he learned just how all-consuming the NSA’s surveillance activities were, claiming “they are intent on making every conversation and every form of behaviour in the world known to them“.

http://www.guardian.co.uk/world/2013/jun/09/edward-snowden-nsa-whistleblower-surveillance?guni=Network%20front:network-front%20full-width-1%20bento-box:Bento%20box:Position1

http://www.businessinsider:infographic, how the NSA intercepts the electronic communications of americans-2012-5

The organization has done this by hiring Israeli’s, bugging the Uited States for the NSA.

————

http://www.faz.net/aktuell/feuilleton/medien/ueberwachungsprogramm-prism-welche-daten-bekamen-geheimdienste-von-google-und-facebook-12214340.html

——-

http://www.faz.net/aktuell/feuilleton/medien/gespraech-mit-frank-rieger-vom-ccc-der-zugriff-auf-die-informationen-ist-total-12213355.html

(Frank Rieger ist einer der Sprecher des Chaos Computer Clubs und regelmäßiger Autor dieser Zeitung. Die Fragen stellte Michael Hanfeld.)

„Heißt das, sämtlicher Telefon- und Datenverkehr, den wir mit den Vereinigten Staaten pflegen, wird potentiell überwacht?“

„Von mindestens drei Geheimdiensten. Vom BND – die strategische Fernüberwachung -, dann wahrscheinlich von den Briten, weil dort die Leitungen durchgehen, dann noch einmal von den Amerikanern.“

——-

http://www.spiegel.de/fotostrecke/utah-die-nsa-und-ihr-mammut-datencenter-fotostrecke-97676-2.html

http://georgeknightlang.wordpress.com/2013/06/08/spin-betrokkenen-bij-prism-probeert-waarheid-te-verdraaien/

http://en.wikipedia.org/wiki/Convention_on_Cybercrime

http://www.faz.net/aktuell/feuilleton/medien/ueberwachungsprogramm-prism-welche-daten-bekamen-geheimdienste-von-google-und-facebook-12214340.html

——-

http://www.sueddeutsche Zeitung: Staatscontrole in de VS: data vissen met het sleepnet.

“Obama verwirklicht Bushs vierte Amtszeit, dabei hat er Bush einst vorgeworfen, die Verfassung zu missachten.”

—–

www.guardian.co.uk/world/2013/jun/06/us-tech-giants-nsa-data

——————————–

Wetenswaardigheden Bluffdale en omgeving:

derhonigmann sagt: uberwachungszentrum in utah, festung der cyberspione.

-0-0-0-

Plaatjes: Business Insider

Advertentie

12 Reacties op “Big Brothers are watching us, our computers & our electronic data traffic

  1. ReggieRoning@gmail.com 9 juni 2013 om 13:40

    Om me heen bagataliseren mensen met dat als je niets te verbergen hebt je ook niets hoeft te vrezen. Vervolgens vraag ik ze of ik de sms’en en e-mails op hun telefoon mag lezen. Verwarde blikken. Vervolgens vraag ik of een onbekende hun sms’en en e-mails mogen lezen. Dat gaat ze te ver. Maar dat jan en alleman in Amerika, Israël, Engeland en binnen hun eigen overheid alles open en bloot kunnen lezen kan hen dan zogenaamd niet deren.

  2. rikus 9 juni 2013 om 16:49

    Nog even en er blijft niets meer verborgen. Wat denk je van alle camera´s die overal worden opgehangen? Nog even en elke Nederlander wordt zeker 1 keer per dag opgenomen. En in afluisteren van telefoons zijn wij wereldwijd nr 1

  3. Selma 9 juni 2013 om 20:39

    Er bestaat ook leven zonder internet, mobieltjes en camera’s.
    Dat was 15 jaar geleden nog doodgewoon, en alle millennia daarvoor ook.
    Als je de moderne media wilt gebruiken, moet je dat met beleid doen.
    Natuurlijk kijken degenen die als de dood zijn hun macht en invloed te verliezen op elke mogelijke manier toe. Daar heb ik van het begin af aan (heb e-mail sinds 1994) nooit aan getwijfeld.
    Om die reden heb ik bijv. opname in het EPD vanzelfsprekend geweigerd.
    Het wordt trouwens een nieuwe sport: onzichtbaar rondlopen.
    Ik trek graag de duinen in zonder mobieltje, om een paar uur van volmaakte ouderwetse anonimiteit te genieten, en ook verder te ontsnappen aan de wanen en de herrie die de mensheid regeren.

  4. ramireziblog 9 juni 2013 om 21:24

    Ik reageer even, anders kunnen ze misschien mijn blog niet vinden… 😀

  5. King Billy 9 juni 2013 om 22:43

    @Rikus: Wat dacht je van de camera en microfoons in jouw Computer? Afplakken!

  6. King Billy 9 juni 2013 om 22:54

    @Selma. Een blog, een Facebook reaktie, een Skypje, een tweet,et cetera, is voldoende om alle gegevens over de persoon boven water te trekken. Formele toestemming van de controlerende macht is, is wellicht illegaal, maar wie bekommertzich daarom als men dit weet omdat servers eenvoudig zijn te hacken.
    Arme eigenaren van een OV-pas…..

  7. King Billy 9 juni 2013 om 22:56

    @Rameziblog. Welcome in the Club!

  8. Selma 9 juni 2013 om 23:19

    Vandaar de fiets… (wie weet binnenkort met boerka)

  9. Aad Verbaast 10 juni 2013 om 10:30

    Een grof schandaal natuurlijk, en het Amerikaanse volk wordt gesust met de woorden dat het enkel het buitenland zou betreffen. Die lui kun je ook alles wijsmaken.

    Als individu niet veel aan te doen. Het enige wat ik kan bedenken is om elke dag toch op zijn minst elke dag een tetrabyte of wat over het net te versturen zodat je een persoonlijke coach krijgt bij de NSA die knap druk is de hele dag om dat allemaal te verwerken!

    Obama: Yes we scan!

  10. Aad Verbaast 10 juni 2013 om 13:11

    @King Billy: filmpje om niet goed van te worden. Hij begint sterk: “the dream heas been robbed”.
    Om vervolgens ‘ons’ een hart onder de riem te steken dat het allemaal weer helemaal goed gaat komen. In 2030!! Jawel!! Visionair!

    P.S. ik ga nu even braken.

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

%d bloggers liken dit: